Echoskopija

Apie paslaugą

Ultragarsinė diagnostika (echoskopija) – spindulinės diagnostikos metodas, padedantis greitai ir be žalos pacientui įvertinti organų padėtį, formą, dydį, struktūrą, kraujotaką, judesius, taip pat patologinius pokyčius. Iš ultragarso bangų, atsispindėjusių nuo gyvų audinių, sužinoma apie jų būklę, erdvinę padėtį, jos parodo svetimkūnius, tulžies ir inkstų akmenis, navikus, skysčio sankaupas. Procedūrų metu ultragarsu kontroliuojant adatos padėtį atliekami tikslūs gydomieji veiksmai.

Echoskopu tiriama:

  • Bet kokie apčiuopiami dariniai kūne
  • seilių liaukos (uždegimas, akmenligė, augliai)
  • kaklo srities dariniai (limfmazgiai, cistos, augliai)
  • peties sąnariai (raumenų plyšimas, sausgyslių kalkėjimas, uždegimas)
  • riešas ir plaštaka (sausgyslių uždegiminės ligos, „spragsintis“ nykštys,  pirštų tirpimai dėl nervų ankštumo, raiščių plyšimai)
  • pilvo siena (įgimti ar įgyti defektai- išvaržos, augliai, skausmai dėl nervų ankštumo),

  • klubo sąnarys (osteoartritas, kirkšnies srities skausmai dėl įtariamos išvaržos, nervų ankštumo)
  • kelio sąnarys (osteoartritas, meniskų bei raiščių plyšimai, cistos, skausmai dėl nervų ankštumo)
  • galūnių raumenys (uždegimai, plyšimai, augliai)
  • čiurna ir pėda (osteoartritas, kulno skausmai, sausgyslių plyšimai ir uždegimai, cistos)

MG (45)-26aa8acd2e5639a637ace40a88fefd40.JPG

Echoskopija

Ultragarso aparatu pažiūrėkime kas „sulūžo“, tuomet galėsime aptarti, kaip „suremontuoti“. Kviečiame pasinaudoti gydytojo echoskopuotojo patirtimi, įgyta daugiau, kaip per 20 metų, tiriant tokio pobūdžio pacientus. Skausmą malšinančios injekcijos kontroliuojamos ultragarsu.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kodėl peties sąnaryje įkyriai maudžia, skauda, negaliu ramiai miegoti? Ar kažkas „nutrūko“ sąnaryje, ar tai stuburo kaklinės dalies ligos požymiai?

UG tyrimas atsako ar plyšo, apkalkėjo sausgyslės yra sąnario uždegimas. Privalumas- gydytojo echoskopuotojo nuolatinis tokio pobūdžio pacientų srautas, virš 20 metų patirtis. Skausmą malšinančios injekcijos kontroliuojamos ultragarsu.

Negaliu pilnai pritūpti, po krūvio patinsta kelio sąnarys! Gal plyšo meniskas?

Ultragarsinis tyrimas atsako ar plyšo, apkalkėjo sausgyslės yra sąnario uždegimas. Privalumas- gydytojo echoskopuotojo nuolatinis tokio pobūdžio pacientų srautas, 11 metų patirtis. Skausmą malšinančios injekcijos, kontroliuojamos ultragarsu. 

Kaip numalšinti skausmą kelio sąnaryje, peties sąnaryje ar klubo sąnaryje?

Ultragarso aparatu pažiūrėkime kas „sulūžo“, tuomet galėsime aptarti, kaip „suremontuoti“.

Kaip numalšinti tablečių neįveikiamą migrenos skausmą?

Efektyvios pakaušinio nervo blokados kontroliuojamos ultragarsu. Skausmą malšinančios tikslios, UG kontroliuojamos injekcijos šalia nervų ar į sąnarius.

Aptirpę ir skaudantys pirštai prikelia iš miego. Kaimynė sakė, kad reikės operuoti riešo kanalą.

Kviečiame išsitirti ultragarsu. Galime tiksliai diagnozuoti ar nervas spaudžiamas. Didesnę dalį neseniai sergančių pacientų sėkmingai gydome tiksliomis injekcijomis šalia nervo.

Kaip padėti kokybiškai pasveikti dalinai plyšusiems raiščiams, sausgyslėms ir greičiau regeneruoti ir taip atgauti gerą fizinę formą?

Sausgyslių, raiščių, meniskų regeneraciją skatinančios paciento kraujo plazmos injekcijos. Panaudojamos paciento organizmo savigydos galios. Metodas labai tinka ir po operacijos, kuomet norite greičiau atstatyti audinių struktūrą

Kaip išimti stiklo ar kitą smulkų odos-poodžio svetimkūnį minimaliai pakenkiant audinius?

Nuskausminus vietinio veikimo vaistais kontroliuojant UG pro kelių mm pjūvelį pašalinamas svetimkūnis.

Riešo srityje atsirado kietokas mažai paslankus darinys. Negražiai atrodo ir skauda krūvio metu.

Atlikus UG tyrimą paaiškės ar tai ertmė su skysčiu (ganglionas) ir ją galima vietinėje nejautroje išsiurbti švirkštu, ar tai auglys, kurį gali tekti operuoti. 

Ar tikrai sergu podagra? Ar tai kitos kilmės sąnario uždegimas?

Podagros diagnostikos „auksinis „standartas- sąnarinio skysčio mikroskopija. Sąnario skysčio mėginį paimsime tiksliai ir beveik be skausmo. Šį tyrimą įdiegėme ir atliekame kartu su Medicina practica laboratorija. Jis padeda aptikti podagrą ir atskirti nuo kitų kristalinių artropatijų. Įprastai atliekamame kraujo tyrime podagros priepuolio metu šlapimo rūgšties kiekis gali būti normalus.

Paslauga Kaina
Ultragarsinis tyrimas (su gydytojo siuntimu) 0 EUR
Ultragarsinis tyrimas (viena sritis) 40 EUR
Pilvo organų ultragarsinis tyrimas 40 EUR
Pilvo organų ir inkstų ultragarsinis tyrimas 50 EUR
Punkcija (su gydytojo siuntimu) 0 EUR
Punkcija (be gydytojo siuntimo) 50 EUR
Specialistai
Algirdas Šukys
Vaikų chirurgas, echoskopuotojas
Įžvalgusis gydytojas Algirdas – tikra „sakalo akis”. Jam pavaldžios ne tik detalės, bet ir visuma. Nervai, raiščiai ar raumuo, patyręs vaikų chirurgas ir echoskopuotojas Algirdas Jūsų sveikatos problemą išspręs švelniai ir iš esmės. Plačiau skaitykite čia.