Vaikų chirurgas

Apie paslaugą

  • Konsultacijos dėl vaikų įgimtų sklaidos ydų, klubo sąnarių displazijos, kūdikių atpylinėjimo
  • Įvairių odos poodžio darinių, pūlinių, smulkių žaizdų susiuvimas/suklijavimas, perrišimai
  • Atstatytų lūžių priežiūra, gipso langetės pakeitimas
Kokiais atvejais kreiptis?
  • Kūdikių ir vaikų pilvo skausmų diagnostika
  • Odos ir poodžio darinių bei svetimkūnių šalinimas
  • Įaugusio nago gydymas
  • Žaizdų siuvimas, nudegimų perrišimas
  • Karpų gydymas lazeriu

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar mano vaikutis vaikščios nešlubuodamas? 

Kūdikių įgimto klubo sąnario diagnostika. Vieno apsilankymo metu atliekami klinikiniai judesių apimties testai ir ultragarsinis tyrimas, jei reikia, atliekama rentgenograma. Nustačius klubo sąnario nepakankamą išsivystymą (displaziją), uždedamas įtvaras. Kūdikis stebimas iki pasveikimo. Mergaitės šią sklaidos ydą turi x3 dažniau. Reikėtų kreiptis iki kūdikiui sukaks 6 savaitės.

Kodėl kūdikis atpylinėja? 

Kūdikių atpylinėjimo priežasčių nustatymas ultragarsinio tyrimo metu atsako į klausimą ar dėl skrandžio prievarčio išvešėjimo reikalinga operacija ar yra tik funkcinis sutrikimas ir pakanka pakeisti kūdikio mitybos režimą. Kaip pasiruošti tyrimui Jus informuos registratorė.

Ar vaikui apendicitas ar virusinė infekcija ir žarnyno spazmai? 

Vaikų iki 18 metų ūmaus ir lėtinio pilvo skausmo priežasčių tyrimas- vaikų chirurgo apžiūra +ultragarsinis pilvo organų tyrimas.

Mano berniukui paraudo, patino kapšelis. Ką daryti? 

Reikia nedelsti ir kreiptis į vaikų chirurgą, nes galimas sėklidės užsisukimas. Delsiant ilgiau, kaip kelias val. galimas sėklidės sunykimas. Vaikų chirurgas apžiūrės berniuką ir atliks UG tyrimą, kurio metu galima pastebėti ar sutriko kraujotaka sėklidėje. Diagnozei pasitvirtinus reikalinga skubi operacija. Jei kapšelis padidėjęs ilgą laiką, skubėti nebūtina. Tikėtina yra įgimtas skysčio susikaupimas sėklidės dangaluose (sėklidės vandenė). Šią būklę taip pat tiksliai diagnozuosime atlikę ultragarsinį tyrimą.

Berniukui 6 mėn. Šeimos gydytoja įtarė apyvarpės susiaurėjimą. Ar reikia operuoti? 

Vaikų chirurgas atsakys ar tai įgimtas susiaurėjimas, kurį reikia operuoti, ar tai tik apyvarpės sąaugos- dažniausiai fiziologinė būsena, kurios dažniausiai net nereikia gydyti. Kartais, jei šios sąaugos berniukui augant išlieka, panaudojus odos ir gleivinių nejautrą sukeliantį tepalą, jos išdalinamos vieno apsilankymo metu. Paciento specialaus paruošimo ar tyrimų nereikia.

Ligoninėje vaikui atstatė po lūžio pasislinkusius kaulus. Uždėtas gipso tvarstis. Gal jis spaudžia ar per laisvas? Kur kreiptis?

Apžiūrėjęs vaikų chirurgas atsakys į šiuos klausimus, atliks ultragarso tyrimą ar rentgenogramą ir rekomenduos kaip pacientui elgtis toliau.

Paslauga Kaina
Vaikų chirurgo konsultacija, echoskopija su gydytojo siuntimu 0 EUR
Vaikų chirurgo konsultacija 40 EUR
Įaugusio nago gydymas 50 - 80 EUR
Odos - poodžio darinio šalinimas nuo 50 EUR
Specialistai
Algirdas Šukys
Vaikų chirurgas, echoskopuotojas
Įžvalgusis gydytojas Algirdas – tikra „sakalo akis”. Jam pavaldžios ne tik detalės, bet ir visuma. Nervai, raiščiai ar raumuo, patyręs vaikų chirurgas ir echoskopuotojas Algirdas Jūsų sveikatos problemą išspręs švelniai ir iš esmės. Plačiau skaitykite čia.