Kraujo plazmos preparatų injekcijos

Apie paslaugą

Trombocitais praturtinta plazma, PRP (angl. Platelet Rich Plasma) – tai kraujo plazma, kurioje trombocitų yra žymiai daugiau, nei įprastai randama kraujyje. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius bei ląsteles.  Dėl itin plataus ir universalaus augimo faktorių veikimo spektro, PRP taikomas gydyti skeleto raumenų sistemos ligoms bei traumoms. Pasitelkus ultragarso vaizdinimą šis prepatartas suleidžiamas labai tiksliai ir beveik be skausmo.

Kokiais atvejais kreiptis ?
  • Klubo, kelio, bei čiurnos sąnarių kremzlės dilimas
  • Degeneraciniai sausgyslių pakitimai
  • Achilo sausgyslės tendinitas
  • Girnelės raiščio tendinozė („šuolininko kelis“)
  • Epikondilitas, „tenisininko alkūnė“
004-6c375def90c5188cabc14336dfe46df3.jpeg

PRP injekcijas jau beveik dvidešimt metų pacientams taiko ortopedai - traumatologai ir sporto medicinos gydytojai. Kadangi PRP sudėtyje yra labai didelė trombocitų koncentracija, PRP padeda atkurti pažeistus audinius – raišcius, kremzles. Klinikinė patirtis rodo, o moksliniai tyrimai patvirtina tai, kad po operacijų PRP injekcijos 30-40 proc. pagreitina gijimą, audiniu atsikūrimą.

002-98c05bd7d0122399ef02b4550bf50806.jpeg

Gydymo privalumai

Kraujo plazmos preparatų injekcijos turi labai mažai raudonųjų kraujo ląstelių ir uždegimą sukeliančių baltųjų kraujo kūnelių. Sudėtyje turi daugiau nei 85 proc. trombocitų. Tai didžiausias trombocitų kiekis, lyginant su bet kuria kita rinkoje esančia PRP sistema. 50% PRP trombocitų išlieka preparate net po 7 dienų. PRP preparato poveikis audiniuose išlieka nuo 6 iki 12 mėn. Daugiau nei 120 publikuotų klinikinių tyrimų įrodo terapinį PRP veiksmingumą ir puikius rezultatus. Visi šveicarų bendrovės "RegenLab" prietaisai atitinka griežtus reikalavimus, yra biosuderinami ir nesukelia alerginių reakcijų.

Įkainiai

*- PRP- paciento trombocitų koncentratas specialioje terpėje

Paslauga Kaina
PRP* injekcija 170 EUR
PRP* ir hialurono rūgšties injekcija 220 EUR
GS60-PURE II PRP KIT leidimas į sąnarį 330 EUR
Specialistai
Asta Rakickienė
Slaugytoja
Patyrusi operacinės slaugytoja Asta – gydytojų „dešinioji ranka“. Jai paklūsta visi instrumentai. Atidi ir atsakinga slaugytoja Asta – tai garantija, kad venų punkcija bus atlikta tiksliai ir lengvai.
Violeta Skumbinienė
Slaugytoja
„Gera jaustis darnios ir kompetentingos komandos dalimi, kur visi dirba vedini vienintelio tikslo – padėti pacientui vėl būti sveikam.“ Slaugytojos Violetos moto „Padėti kiekvienam ir vėl būti sveikam!“