Mūsų specialistai

Algirdas Šukys
Vaikų chirurgas, echoskopuotojas
Įžvalgusis gydytojas Algirdas – tikra „sakalo akis”. Jam pavaldžios ne tik detalės, bet ir visuma. Nervai, raiščiai ar raumuo, patyręs vaikų chirurgas ir echoskopuotojas Algirdas Jūsų sveikatos problemą išspręs švelniai ir iš esmės. Plačiau skaitykite čia.
Vaida Kakariekienė
Endokrinologė

Endokrinologė Vaida –komandos dvasia paciento labui. Skydliaukė, cukrinis diabetas ar nutukimas – viską įveiksime kartu! Plačiau skaitykite čia.

Asta Martinkuvienė
Pėdų priežiūros specialistė, diabetologė

Slaugytoja - diabetologė Asta – išsaugotos diabetą „prisijaukinusių“ pacientų  kojos ir kaip oras kiekvienam pacientui būtinas įkvėpimas sveikti. Plačiau skaitykite čia.

Jūratė Daubarienė
Hematologė
Su gydytoja Jūrate kelyje į sveikatą aukšta kokybė linksmai garantuota visur ir visiems: nuo kraujo tyrimo iki modernaus gydymo būdo, nuo vaiko iki senjoro... Plačiau skaitykite čia.
Lina Jurgaitienė
LOR gydytoja
Gydytojos Linos kompetencija – tikras išsigelbėjimas tiems, kurių šeimos nariai kasnakt linkę saldžiai knarkti. Ramus miegas ir gydytoja Lina yra retas vienis. Plačiau skaitykite čia.
Jolita Paulauskienė
Pėdų priežiūros specialistė, diabetologė
Slaugytojos-diabetologės Jolitos kabinete lyg „lydekai paliepus“ gyja net giliausios žaizdos, o kasdienės slaugytojos-diabetologės praktikos užgrūdinta gydytojos patirtis Jolitos pacientams padeda pasiekti trokštamą rezultatą. Plačiau skaitykite čia.
Asta Rakickienė
Slaugytoja
Patyrusi operacinės slaugytoja Asta – gydytojų „dešinioji ranka“. Jai paklūsta visi instrumentai. Atidi ir atsakinga slaugytoja Asta – tai garantija, kad venų punkcija bus atlikta tiksliai ir lengvai.
Indrė Spaičytė
Administratorė
Man malonu dirbti su tokia nuoširdžia kolegų komanda, kurie surėmę pečius ir iš esmės sprendžia paciento sveikatos problemas. Širdis džiaugiasi matant, kad to paties apsilankymo metu pacientas gauna ne vieną, o net keletą paslaugų iš karto – sutaupo  brangaus laiko ir sparčiau sveiksta. Pelnytai tuo didžiuojuosi.“
Tomas Bagavičius
Radiologas
Nė menkiausias šešėlis ar neaiškus kontūras nepraslys pro gydytojo Tomo akis. Taip kruopščiai ir lengvai sudėtingų tyrimų vaizdus „kremta“ tik gydytojas Tomas. Plačiau skaitykite čia.
Jolanta Juozėnienė
Registratorė
„Mano gydytojo“ klinikoje jaučiuosi svarbių procesų dalimi. Kiekvienas čia laukiamas ir yra saugiose rankose. Mūsų gydytojai ir slaugytojai atidūs ir jautrūs pacientams ir geba veiksmingai padėti. Daugybė žmonių sparčiai ir visam laikui pasveiksta. Man didžiulė privilegija būti pirmuoju mūsų klinikos darbuotoju, sutinkančiu ir lydinčiu pacientus kelyje į sveikatą.“
Violeta Skumbinienė
Slaugytoja
„Gera jaustis darnios ir kompetentingos komandos dalimi, kur visi dirba vedini vienintelio tikslo – padėti pacientui vėl būti sveikam.“ Slaugytojos Violetos moto „Padėti kiekvienam ir vėl būti sveikam!“